Останні новини

Вручення диплому Почесного доктора ФАКС першому космонавту Німеччини Ульріху Вальтеру

Рішенням Вченої ради ФАКС 26 березня 2012 року першому космонавту Німеччини Ульріху Вальтеру присвоєне звання Почесного доктора факультету авіаційних і космічних систем НТУУ “КПІ”.

19 квітня о 10год. 15 хв. в залі Вченої ради НТУУ “КПІ” ( корп. 1) відбудеться розширене засідання Вченої ради ФАКС з нагоди вручення диплому Почесного доктора ФАКС першому космонавту Німеччини Ульріху Вальтеру, професору аерокосмічної інженерії Мюнхенського технічного університету.

Запрошуються всі члени Вченої ради ФАКС та викладачі, студенти ФАКС на період 2-ї пари за розкладом занять, а також всі бажаючі.

Після вручення диплому відбудеться презентаційна лекція проф. У. Вальтера та відповіді на питання присутніх.

Деканат ФАКС