Последние новости

Вручення диплому Почесного доктора ФАКС Першому космонавту Німеччини Ульріху Вальтеру

Рішенням Вченої ради ФАКС 26 березня 2012 року Першому космонавту Німеччини Ульріху Вальтеру прісвоєне звання Почесного доктора факультету авіаційних и космічніх систем НТУУ "КПІ".

19 квітня о 10год. 15 хв. в залі Вченої ради НТУУ "КПІ" (корп. 1) состоится Розширене засідання Вченої ради ФАКС з нагоді вручення диплому Почесного доктора ФАКС Першому космонавту Німеччини Ульріху Вальтеру, професору аерокосмічної інженерії Мюнхенське технічного університету.

Запрошуються всі члени Вченої ради ФАКС та викладачі, студенти ФАКС на період 2-ї парі за Розклад занять, а такоже всі бажаючі.

После вручення диплому состоится презентаційна лекція проф. У. Вальтера та ВІДПОВІДІ на питання прісутніх.

Деканат ФАКС