JP Blog - шаблон joomla Окна

Навчальні плани

6.051001 «Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології» (ІВТ)
6.051001 «Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології» (АЕД)
6.051101 «Авіа- та ракетобудування»
Спеціальність «134 Авіаційна та ракетно-космічна техніка», спеціалізація «Літаки і вертольоти», бакалавр (каф. ПСКЛА)
Спеціальність «152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка», спеціалізація «Метрологія та вимірювальна техніка», бакалавр (каф. ІВТ)
Спеціальність «152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка», спеціалізація «Інформаційні вимірювальні технології та системи», бакалавр (каф. АЕД)
Спеціальність «173 Авіоніка», спеціалізація «Системи керування літальними апаратами та комплексами», бакалавр (каф. ПСКЛА)
Напрям 6.051001 «Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології» (спеціальність 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка»), спеціалізація «Метрологія та вимірювальна техніка», бакалавр (каф. ІВТ)
Напрям 6.051001 «Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології» (спеціальність 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка»), спеціалізація «Інформаційні вимірювальні технології та системи», бакалавр (каф. АЕД)
Напрям 6.051101 «Авіа- та ракетобудування» (спеціальність «134 Авіаційна та ракетно-космічна техніка»), спеціалізація «Літаки і вертольоти», бакалавр (каф. ПСКЛА)
Напрям 6.051103 «Авіоніка» (спеціальність 173 «Авіоніка»), спеціалізація «Системи керування літальними апаратами та комплексами», бакалавр (каф. ПСКЛА)
Спеціальність «134 Авіаційна та ракетно-космічна техніка», спеціалізація «Літаки і вертольоти», магістр (каф. ПСКЛА)
Спеціальність «152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка», спеціалізація «Метрологія та вимірювальна техніка», магістр (каф. ІВТ)
Спеціальність «152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка», спеціалізація «Інформаційні вимірювальні технології та системи», магістр (каф. АЕД)
Спеціальність «173 Авіоніка», спеціалізація «Системи керування літальними апаратами та комплексами», магістр (каф. ПСКЛА)
Спеціальність «134 Авіаційна та ракетно-космічна техніка», спеціалізація «Літаки і вертольоти», спеціаліст (каф. ПСКЛА)
Спеціальність «152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка», спеціалізація «Метрологія та вимірювальна техніка», спеціаліст (каф. ІВТ)
Спеціальність «152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка», спеціалізація «Інформаційні вимірювальні технології та системи», спеціаліст (каф. АЕД)
Спеціальність «173 Авіоніка», спеціалізація «Системи керування літальними апаратами та комплексами», спеціаліст (каф. ПСКЛА)
Спеціальність «134 Авіаційна та ракетно-космічна техніка», спеціалізація «Літаки і вертольоти», бакалавр, заочна, скорочена (каф. ПСКЛА)
Спеціальність «134 Авіаційна та ракетно-космічна техніка», доктор філософії (PhD), (каф. ПСКЛА)
Спеціальність «152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка», доктор філософії (PhD), (каф. АЕД, ІВТ)
Спеціальність «173 Авіоніка», доктор філософії (PhD), (каф. ПСКЛА)