JP Blog - шаблон joomla Окна

Міжнародні програми

Наш факультет вже багато років приймає участь у міжнародних проектах, у тому числі і освітніх. До таких проектів відноситься, наприклад, проект CRIST - «Реформування навчальних планів в галузі космічних технологій в Казахстані, Росії, Україні», який виконувався за програмою Євросоюзу TEMPUS-IV.

Сьогодні факультет авіаційних та космічних систем НТУУ «Київський політехнічний інститут» є учасником проекту East-West European Network on higher Technical education (EWENT), який фінансується Європейською комісією за програмою Erasmus Mundus - програмою мобільності у сфері вищої освіти. Проект розрахований на чотири роки.

Проект EWENT націлений на зближення системи технічної освіти університетів Східної та Західної Європи шляхом взаємного обміну на навчання та стажування студентів, аспірантів, співробітників, викладачів. Студенти та аспіранти нашого факультету отримують можливість проходити навчання від одного до шести семестрів в університетах-партнерах, які приймають участь у цьому проекті: Варшавський університет технологій (Польща), Центральна Школа Нанта (Франція), Чеський технічній університет (Прага), Дублінський інститут технологій (Ірландія), Будапештський університет технології та економіки (Угорщина), Університет Країни Басків (Іспанія), Університет Тренто (Італія).

У 2012 році 4 студентам та 4 аспірантам ФАКС надано гранти проекту на термін від двох до шести семестрів. Стипендія студента-учасника проекту становить 1000 Є, аспіранта – 1500 Є.

Вступаючи на наш факультет у 2014 році ви маєте можливість прийняти участь у проекті, пройти включне навчання та набути досвід, який підвищить Bаш рейтинг на ринку праці.

Детальну інформацію про поточний проект та умови участі в ньому, а також про всі міжнародні зв'язки факультету, Bи знайдете в розділі меню "Міжнародний офіс" нашого сайту.