JP Blog - шаблон joomla Окна

Науково-технічна програма ЄС «Горизонт 2020»

На факультеті авіаційних і космічних систем ведеться активна робота по організації участі в науково-технічній програмі Європейського Союзу « Горизонт 2020». Цю роботу очолює заступник декана доц. Зінченко В.П (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), а на кафедрах факультету вона безпосередньо ведеться заступниками завідувачів кафедр з наукової роботи доц. Прохорчуком О.В. (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) (каф. ПСКЛА), доц. Павлишиним М.М, (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) (каф. ІВТ) та доц. Добролюбовою М.В. (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) (каф. АЕД).

28-29 серпня 2015 р. декан факультету проф. Збруцький О.В. в складі робочої групи  Держаного космічного агентства  України прийняв участь в семінарі «Горизонт 2020: Інформаційні дні: Космос», присвяченому налагодженню комунікацій, обміну інформацією та пошуку партнерів для спільних проектів програми «Горизонт 2020».

Семінар був організований Німецьким космічним агентством ( DLR) та Національним космічним агентством Польщі і відбувся в м. Варшаві.

В ньому прийняли участь понад 100 учасників з багатьох країн Європи, в яких розвиваються космічні програми. А це  крім визнаних Німеччини, Франції , Великобританії, України також Італія, Сербія, Ізраїль, Чехія, Румунія, Латвія, Литва, Польща, Португалія, Бельгія, Туреччина.

Відбулись круглі столи та двосторонні зустрічі представників різних країн, які дозволили встановити безпосередні контакти та напрямки майбутнього партнерства в європейських проектах космічного спрямування.

Представники Єврокомісії виступили зі змістовними доповідями про задачі космічного розділу програми «Горизонт 2020», черговий конкурс проектів, який буде оголошено в жовтні цього року, особливості підготовки запитів на участь в конкурсі, об’єми фінансування окремих напрямків.