Студенти факультету створили студентські конструкторські бюро малої авіації і бортового обладнання та безпілотних літальних апаратів, лабораторії якого використовуються в навчальному процесі.
Факультет має сучасну технічну базу для навчання: лабораторії, обладнані сучасною технікою та спеціальними навчально-демонстраційними комплексами, автоматизовані робочі місця, кілька комп'ютерних класів, об'єднаних в дворівневі і локальні мережі.
На комп'ютерах встановлено сучасне програмне забезпечення провідних фірм, включаючи: емулятори та засоби проектування для мікропроцесорів і однокристальних мікро - ЕОМ; системи управління базами даних; системи розробки програмного забезпечення тощо. електроніці, мікропроцесорної, вимірювальної та комп'ютерної техніки апаратних і програмних засобів дослідження об'єктів і систем комп'ютерного моделювання об'єктів і процесів, комп'ютерного проектування технічних систем інформації, інформаційних технологій
Лабораторії. На факультеті створена лабораторія геоінформаційних технологій за підтримки компанії Jeppesen, корпорації Boeing, лабораторія супутнико-будування і станція зв'язку з мікросупутниками, комп'ютерний клас проекту TEMPUS для проектування систем автоматики і 3-D моделювання.
На факультеті також існує навчальний центр фірми Analog devices – відомого виробника електронних компонентів і засобів обробки сигналів. Працюють лабораторії автоматизованих випробувань, навігаційних систем. На кафедрі автоматизації експериментальних досліджень створена науково-методична лабораторія фірм «National Instruments», «Інфопульс». Створена наукова школа в області сучасних навігаційних систем.