Мiжнароднi новини

Стажування в Ліоні

Інформаційна довідка

за результатами тренінгу по проектно-орієнтованого утворення в Центральній школі Ліона (Ecole Centrale Lyon) в рамках програми Еразмус + (Erasmus +)

Заходи:

29 січня 2018 р.

1. Зустріч української делегації (10 осіб від НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» і 10 - від НУУ ім. Т. Шевченка) з адміністрацією Вищої школи.

amphi

ecran1

2. Презентація Вищої школи Ліона свого університету.

3. Презентація НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського »і НУУ ім. Т. Шевченка своїх університетів для французьких студентів.

Ukranians profs presentations

4. Відвідування бібліотеки Вищої школи Ліона.

bibliotheque

5. Відвідування Лабораторії Ампера (Ampere).

eea

30 січня 2018 р.

1. Лекція «Проектно-орієнтоване навчання» від Вищої школи Ліона.

studies project.

2. Презентація Вищої школи Ліона українськими студентами (НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» і НУУ ім. Т. Шевченка), які проходять навчання у Франції.

ukrainians students

3. Відвідування Лабораторії нанотехнологій (INL).

31 січня 2018 р.

1. Презентація програми «Горизонт 2020».

h2020

2. Відвідування Лабораторії поверхонь (FabLab).

fablab

1 лютого 2018 р.

1. Конференція-презентація І. Кривохатько на тему «Візуалізація обтікання моделі літака в дозвуковій аеродинамічній трубі» («Visualization of flow over aircraft model in subsonic wind tunnel»). Презентація літаків Ан-148, 158, 178, 132 по електронних версій рекламних буклетів, аеродинамічної труби АТ-1 і стенду моделювання аварійної посадки літака на воду.

lecture1

lecture2

lecture3

2. Відвідування Лабораторії механіки рідини і акустики (LMFA).

lmfa

2 лютого 2018 р.

1. Відвідування навчальної лабораторії. Вивчення методики віддаленого навчання за допомогою робототехніки.

robot

Обговорення результатів тренінгу.