Мiжнароднi новини

Співпраця з Міжнародним (Китайсько-Індійським) парком програмного забезпечення

В період 4 по 14 вересня 2015 року відбувся візит делегації НТУУ « КПІ» до Міжнародного (Китайсько-Індійського) парку програмного забезпечення (Luman International (Sino-India) Software Park, компанії «Linyi Economic and Technological Zone), м. Ліньї, та до Академії наук провінції Шаньдун, м. Цзінань, Китайська Народна Республіка.

Члени делегації, представники факультету декан, професор Збруцький Олександр Васильович та провідний інженер кафедри теоретичної механіки Стецюк Людмила Василівна в ході двосторонніх переговорів з Інститутом науки і технологій, Шаньдунського Комп’ютерного Центру (Національного Супер –Обчислювального Цзинаньського Центру), Інституту автоматики підписали Протоколи про наміри подальшої співпраці.