12 квітня – Всесвітній день авіації і космонавтики

12 квітня до Всесвітнього дня авіації і космонавтики, пам’яті Леоніда Каденюка, на Площі знань НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» відбувся футуристичний фестиваль передових технологій Future Fest. Організаторами фестивалю виступили факультет авіаційних і космічних систем, кафедра приладів та систем керування літальними апаратами та ВГМО «Студентська республіка».

На фестивалі відбувалося багато цікавих подій, а саме:

• перегони безпілотних літальних апаратів;
  • битви роботів;
  • функціонував лекторій (зокрема, доповідь про перспективи освоєння космосу зробив відомий філософ Сергей Дацюк);
  • виставка високих технологій;
  • кіберспортивний турнір із Dota 2 і Starcraft 2;
  • майстер-клас із ракетомоделювання та запуск ракет;
  • функціонував арт-майданчик;
  • техно-рейв дискотека.

Призери перегонів отримали цінні подарунки від ФАКС: подарунковий сертифікат на покупки в магазині Drone.ua, а також набори Arduino. Переможцем перегонів безпілотних літальних апаратів став студент кафедри ПСКЛА Штупун Ярослав.