Конференції

Квітневі конференції

23-24 квітня 2011 р. в Національному політехнічному інституті відбулися дві міжнародні конференції, організовані факультетом авіаційних та космічних систем.

Одна з них - VIІ Міжнародна науково-технічна конференція "Гіротехнології, навігація, керування рухом і конструювання авіаційно-космічної техніки" відбувається за підтримки Національного космічного агенства України та проходить раз на два роки. Вона стабільно збирає доповідачів зі всього СНД, та східно-європейських країн.
Сподіваємося, що так буде і надалі.

На іншій конференції - "Intellegence. Integration. Relability" - виступали студенти на молоді вчені України та Польші. Гості з Варшавської політехніки розповіли про розробку польського студентського мукросупутника, та планерів, а студенти КПІ - власними досягненнями в області авіабудування, робототехніки та економічного аналізу.
Відзначимо, що проведення конференції майже повністю на себе взяли студентська рада та профбюро студентів ФАКС.