JP Blog - шаблон joomla Окна

МІЖНАРОДНІ ПРОЕКТИ І СПІВРОБІТНИЦТВО

Міжнародні проекти

Факультет з 2012 р. брав участь в міжнародному проекті EWENT, який фінансується Європейською комісією.

З початку 2014 році факультет приєднався до участі в міжнародному проекті ACTIVE – в рамках програми ЄС Erasmus Mundus, при цьому КПІ ім. Ігоря Сікорського є співкоординатором проекту.

Проект NETCENG – нова модель третього циклу в інженерній освіті відповідно до Болонського процесу в Білорусі, Росії та Україні. NETCENG є багатонаціональним спільним проектом, пріоритет якого - реформування навчальних програм. Координатором проекту від України виступає КПІ ім. Ігоря Сікорського.

У 2013 р був підписаний міжнародний контракт між МНДІ проблем механіки «РИТМ» ФАКС і Gazi Universiteti Golbasi Yerleskesi Teknopark Binasi C-24 Golbasi, м.Анкара, Туреччина (по коду «Виконання зобов'язань України у сфері міжнародного науково-технічного співробітництва» - тестування і експериментальна калібрування блоку чутливих елементів на обладнання замовника).


Міжнародне співробітництво на факультеті

На кафедрі приладів та систем керування літальними апаратами навчаються студенти з Ірану, Туреччини, Йорданії, Конго, Анголи, Гани, Еквадору, Казахстану. Контингент студентів-іноземних громадян на кафедрі є одним з найчисленніших в КПІ ім. Ігоря Сікорського. Кафедра має аспірантів - іноземних громадянян.Стажуються іноземні факівці Шеньянского університету (КНР), Першого авіаційного конструкторського інституту (AVIC the fist
aircraft institute (FAI)) (КНР, м. Сіань), корпорації Beijing BCM International Education Consalting (КНР, Пекін), Design Institutes of China Space Industry.

Кафедра автоматизації експериментальних досліджень підтримує прямі контакти з іноземними університетами, зокрема з технічними університетами Мюнхена і Трієста, Університетом бундесверу, Вищою школою Zittau / Horlitz, співпрацює з відомими вітчизняними та західними фірмами «National Instruments», «Analog Devices», «Hewlett Packard», «Rohde & Schwarz», «Siemens», «Motorola», «Melexis», «Інфопульс», «Промсат». Це дозволяє вивчати і використовувати передові світові технології, забезпечує участь іноземних фахівців в процесі навчання студентів, обмін студентами, викладачами і фахівцями.

Кафедра активно співпрацює з Міжнародною асоціацією обміну студентами (IAESTE): щорічно кращі студенти кафедри проходять технологічну та переддипломну практику в Німеччині, США, Іспанії, Італії, Греції, Великобританії, Швейцарії, Франції. Стажуються студенти з університетів Великобританії, Данії, Німеччини, Швеції, Італії, Швейцарії, Фінляндії.