JP Blog - шаблон joomla Окна

Про факультет

Факультет Сьогодні

Авіаційна промисловість сьогодні – одна із пріоритетних галузей економіки України. Тому на ринку праці в сучасних умовах потрібні фахівці з вищою технічною освітою в галузі ракето – та авіабудування.

Саме таких фахівців готує факультет авіаційних і космічних систем НТУУ “КПІ” - одного з найвідоміших та найавторитетніших вищих навчальних закладів України. Навчальний процес ведеться на базі навчально – наукових комплексів, утворилися як об’єднання кафедр та науково – дослідних інститутів. На факультеті працюють 15 професорів, 37 доцентів та 8 старших викладачів.

Факультет готує бакалаврів (4 роки) та магістрів (2 роки) за спеціальностями - спеціалізаціями:

  • 173. АВІОНІКА - Системи керування літальними апаратами та комплексами (http://pskla.kpi.ua)
  • 134. АВІАЦІЙНА ТА РАКЕТНО-КОСМІЧНА ТЕХНІКА - Літаки та вертольоти (http://pskla.kpi.ua)
  • 152. МЕТРОЛОГІЯ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ВИМІРЮВАЛЬНА ТЕХНІКА - Інформаційні вимірювальні технології та системи (http://aed.kpi.ua/)
  • 152. МЕТРОЛОГІЯ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ВИМІРЮВАЛЬНА ТЕХНІКА - Метрологія та вимірювальна техніка (http://imt.kpi.ua/)

Кожного року на факультет приймається на навчання біля 100 студентів за державним замовленням. Ліцензований обсяг набору на перший курс становить 320 чоловік. Підготовка спеціалістів ведеться за денною формою навчання (бюджет, контракт) та без відриву від виробництва (контракт).

Умови зарахування на факультет визначаються рівнем знань абітурієнтів та кількістю місць державного замовлення.  Незважаючи на суттєві зміни на ринку праці та в структурі підприємств – замовників, всі випускники факультету отримують направлення на роботу.

Іноземні громадяни також мають можливість навчатись на факультеті (http://faks.kpi.ua/office-of-international-affairs/preparing-students). Питання візової підтримки, оплати за навчання, проживання у кампусі можна вирішити у Центрі Міжнародної Освіти НТУУ «КПІ» (http://istudent.kpi.ua/).