Вчена рада

Засідання вченої ради факультету авіаційних і космічних систем №2 від 26.09.16 року

Порядок денний:

1. Підсумки профорієнтаційної роботи в 2015/2016 навчальному році, робота відбіркової комісії факультету та завдання на новий навчальний рік. Доп . заст. декана Кришталь В.Ф.

2. Про організацію навчального та виховного процесів. Про результати весняної сесії. Доп. заст. декана Юдін О.М.

3. Поточні справи.

1. Доповідає заст. декана Кришталь В.Ф.

Був наданий звіт роботи відбіркової комісії факультету та звіт профорієнтаційної роботи в 2015/2016 навчальному році. Проведено обговорення недоліків роботи з цих питань. Був наданий проект плану профорієнтаційної роботи на 2016/2017 навчальний рік.

2. Доповідає заст. декана Юдін О.М.

Про затвердження складу кураторів на перший курс, який подали кафедри. Про ознайомлення з правилами та обов’язками студентів КПІ та формами організації навчання на факультеті першокурсників факультету. Про результати весняної сесії.