Вчена рада

Засідання вченої ради факультету авіаційних і космічних систем №8 від 28.03.16 року

Порядок денний:

1.Про підготовку навчальної документації до нового навчального року. Доп. заст. декана Бобков Ю.В

2.Стан навчального процесу студентів, які навчаються по контрактній формі та студентів іноземців. Доп. заст. деканаЮдін О.М., Кришталь В.Ф.

3. Поточні справи.

1. Доповідає заст. декана Бобков Ю.В.

Була надана інформація про підготовку навчальної документації до нового навчального року: 1)навчальні та навчально-робочі плани; 2)навчальні та навчально-робочі програми; 3) описи кредитних модулів та рейтингові системи оцінювання з термінами їх виконання. Особливість цього навчального року - новий перечень спеціальностей.

2. Доп. заст. декана Юдін О.М., Кришталь В.Ф.

Про  стан навчального процесу студентів, які навчаються по контрактній формі та студентів іноземців. Була надана інформація про кількість студентів контрактників та студентів іноземців на кожному курсі та показники їх навчання.

3. Поточні справи.

Про  рекомендації кафедр стосовно аспірантів (кафедра ПСКЛА).