Вчена рада

Засідання вченої ради факультету авіаційних і космічних систем №4 від 23.11.15 року

Порядок денний:

1. Стан дипломного проектування та затвердження тем дипломних проектів. Доп. заст. декана Зінченко В.П.

2. Про підсумки атестації студентів. Доп. заст. декана Юдін О.М.

3. Про міжнародну діяльність на факультеті та звіти кафедр по цьому напрямку. Доп. заст. декана Кришталь В.Ф. та відповідальні по кафедрах.

4. Про результати наукової роботи на факультеті. Доп. заст. декана Зінченко В.П.

1. Доповідає заст. декана Зінченко В.П.

Про стан дипломного проектування та затвердження тем дипломних проектів. Теми дипломних проектів повинні бути затвердженні до 23.11.15 року. Розподіл спеціалістів  буде проходити до 23.01.16 року, магістрів до 22.04.16 року. В обговоренні приймали участь завідувачі кафедр.

2. Доповідає заст. декана Юдін О.М.

Про підсумки атестації студентів. Були надані списки студентів, які мають по 3х і більше н\а. Щодо відрахування - рішення будуть приймати на засіданнях кафедр.  В обговоренні приймали участь завідувачі кафедр.

3. Доповідає заст. декана Кришталь В.Ф.

Про  студентів іноземців, які навчаються на факультеті авіаційних і космічних систем. Про викладання на англійській мові викладачами нашого факультету. Про стажування наших студентів, аспірантів та викладачів в зарубіжних вузах,  з якими є договори у НТУУ "КПІ".

4. Доповідає заст. декана Зінченко В.П.

Про планові показники наукової діяльності на факультеті за 2015 рік. В обговоренні приймали участь завідувачі кафедр та відповідальні на кафедрах за науковий напрямок. Також обговорювалась більш активна участь студентів в науковій роботі кафедр і факультету в цілому. В обговоренні приймав участь голова студ. ради факультету.

Наукової діяльності на факультеті за 2015 рік. В обговоренні приймали участь завідувачі кафедр та відповідальні на кафедрах за науковий напрямок. Також обговорювалась більш активна участь студентів в науковій роботі кафедр і факультету в цілому. В обговоренні приймав участь голова студ. ради факультету.