Мiжнароднi новини

Делегація фахівців компанії China Talent and Technology Co

В період з 26 листопада по 01 грудня  2017 р. р відповідно до Договору в КПІ ім. Ігоря Сікорського перебувала делегація фахівців компанії China Talent and Technology Co., Ltd (Китайська Народна Республіка), які пройшли стажування на факультеті авіаційних та космічних систем та зварювальному факультеті з метою обміну досвідом створення технологій проектування, прослуховування лекцій  та участь у семінарах.

Фахівці наших факультетів провели стажування китайських спеціалістів, в яких прийняли участь також спеціалісти Інституту електрозварювання ім. Є.О.Патона.

Був організований візит китайської делегації до Національного університету «Львівська політехніка» м.Львів.

За результатами стажування китайські спеціалісти отримали сертифікати. В урочистій обстановці сертифікати вручив та поздоровив членів китайської делегації перший проректор КПІ ім. Ігоря Сікорського академік Ю.І.Якименко.

Провідний інженер каф.теоретичної механіки,

координатор міжнародних