Мiжнароднi новини

Кредитна мобільность за проектом Еразмус+ у Жешувському політехнічному університеті ім. Лукасевича

З 12 по 16 травня 2017 року старший викладач кафедри приладів та систем керування літальними апаратами факультету авіаційних і космічних систем Сарибога Ганна Володимирівна брала участь у проекті кредитної мобільності Еразмус+ у Жешувському політехнічному університеті ім. Лукасевича.

Згідно програми Еразмус+ було проведено семінар зі студентами на факультеті Машинобудування і Авіації за напрямами: програмування мікроконтролерів, основи будови систем керування літальними апаратами, системи машинного зору. Викладання відбувалось англійською мовою.

Під час зустрічей з проректором університету паном професором Грегором Остажем та  деканом Факультету Машинобудування і Авіації паном професором Ярославом Сепом обговорювалися можливі напрямки подальшої співпраці ФАКС КПІ ім. Ігоря Сікорського та Жешувського політехнічного університету в освітній та науковій сферах.

Відповідна стаття на сайті Жешувського університету: http://w.prz.edu.pl/uczelnia/aktualnosci/wizyta-naukowcow-z-ukrainy-328.html