Мiжнароднi новини

Візит спеціалістів ФАКС до Китаю

На запрошення партнеру нашого університету Пекінської консалтингової компанії ВМС  в період з 11.01.2017 р. по 21.01.2017 р. відбувся візит делегації  на чолі з деканом ФІАКС професором Збруцьким О.В. в складі спеціалістів кафедри ПСКЛА доцента, к.т.н. Черняка М.Г, доцента, к.т.н. Бондаренка О.М., провідного інженера, координатора міжнародних проектів ФАКС Стецюк Л.В. до Китайської Народної Республіки. Відбулися зустрічі в Пекіні і Хох- Хохоте з представниками трьох інститутів: Inner Mongolia Dynamic and Mechanical Institute, Hunan Aerospace Mechanic and Specials Research Institute, Kuian Mechanic Research Institute.

В ході зустрічей обговорювались можливі напрямки співпраці в науково-технічних питаннях, досягнуті домовленості про подальші консультації з цих питань.

Членами делегації була надана презентаційна інформація про НТУУ «КПІ ім. І.Сікорського» та, зокрема, ФАКС.

З усіма організаціями – учасниками переговорів обговорювались питання стажувань китайських спеціалістів в КПІ ім.Ігоря Сікорського відповідно до отриманої  КПІ ім. Ігоря Сікорського Ліцензії Управління КНР у справах іноземних спеціалістів, створення спільних навчальних та дослідницьких лабораторій і кабінетів.

Провідний інженер каф.ТМ,

координатор міжнародних проектів ФАКС