JP Blog - шаблон joomla Окна

Мiжнароднi новини

Візит делегації Hunan Research Institute for Nonferrous Metals (КНР)

5-6 жовтня 2016 року НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського» відвідала делегація Hunan Research Institute for Nonferrous Metals (КНР) на чолі з президентом Chen Wei. Візит був організований Пекінським ВМС міжнародним учбово-консультаційним центром та факультетом авіаційних і космічних систем. Від НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського» в зустрічі взяли участь перший проректор Якименко Ю.І., проректор з міжнародних зв’язків Сидоренко С.І., декан ФАКС Збруцький О.В., декан ІФФ Лобода П.І., заст. декана ІФФ Богомол Ю.І., декан ЗФ Фомічов С.К., професор ЗФ Смірнов І.В, провідний інженер кафедри теоретичної механіки ФАКС, менеджер міжнародних проектів Стецюк Л.В.

За програмою візиту делегація КНР ознайомилася з нашим університетом, з експозицією Відділу авіації і космонавтики ім. І. І. Сікорського.

Під час зустрічі були представлені презентації НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського» з сучасними досягненнями в галузі матеріалознавства. Президент Hunan Research Institute for Nonferrous Metals Chen Wei розповів про напрямки діяльності інституту та пропозиції до співпраці.

В результаті проведеного обміну інформацією був підписаний Протокол зустрічі.

Сторони домовилися підготувати  Угоду про співробітництво в галузі нових матеріалів і технологій, в тому числі надтвердих матеріалів і сплавів, електродів електричних джерел енергії; підготовки спеціалістів, програм мобільності студентів і співробітників, проведення спільних наукових заходів (конференцій, семінарів, симпозіумів).

За сприяння нашого університету делегація Hunan Research Institute for Nonferrous Metals відвідала також Інститут проблем матеріалознавства ім. І.М. Францевича НАНУ.

Ведучий інженер каф. теоретичної

механіки,

                                                                                          координатор міжнародних проектів

ФАКС

Л.В. Стецюк