Мiжнароднi новини

Літня школа проекту NETCENG у Берліні

З 20 липня по 31 липня 2015 відбулася Літня школа проекту NETCENG (http://netceng.eu/) програми TEMPUS. Місцем проведення Літньої школи став відомий університет Берліну (Technical University of Berlin).

Мета проекту NETCENG – реформування третього циклу інженерної освіти в Білорусі, Росії, Україні. До консорціуму проекту входять університети вказаних країн, а також Німеччини, Великої Британії, Литви – загалом тринадцять вищих навчальних закладів.

Berlin41

НТУУ «КПІ» є координатором проекту від України. Представники нашого вузу приймали участь у Літній школі, це зокрема: Бобков Ю.В., доцент кафедри інформаційно-вимірювальної техніки, заступник декана факультету авіаційних і космічних систем, Стецюк Л.В., провідний інженер кафедри теоретичної механіки, відповідальний в НТУУ «КПІ» за впровадження проекту NETCENG.

Berlin31

В програму літньої школи увійшли теоретичні та практичні заняття: «Елементи дистанційного зондування із космосу», Теоретичні основи і концепція пристроїв дистанційного зондування», «Тренінг з теорії вирішення винахідницьких задач MTRIZ», «Роботіка».

Berlin21

Під час проведення Літньої школи була організована екскурсія до м. Вольфцбург (VW Wolfsburg) – завод Volkswagen та в м. Бремен – Airbus Group (formerly European Aeronautic Defence and Space Company in Bremen).

Berlin11

Участь в Літній школі Берліну дала можливість відвідати у вільний час інші міста Німеччини, такі як Дрезден, та м. Прагу, Чехія.

Результатом Літньої школи було отримання сертифікатів.

Провідний інженер кафедри теоретичної механіки,

Координатор проекту NETCENG в НТУУ «КПІ»

Л.В. Стецюк