Мiжнароднi новини

Орієнтаційна зустріч (pre-departure orientation) для українських стипендіатів проектів Erasmus Mundus Action / Дія 2 (Mobility) 2014/15 н.р.

3 липня в НТУУ "КПІ" буде проходити орієнтаційна зустрічь стипендіатів усіх ( pr e-departure orientation) проектів Erasmus Mundus Action / Дія 2 (Mobility).

Зустріч відбудеться у Києві, у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» (точне місце проведення буде підтверджено додатково) 3 липня 2014 року з 9:00 до 18:00.

Насамперед, зустріч орієнтована на студентів, які вирушатимуть на мобільність бакалаврського і магістерського (із здобуттям ступеня чи без) рівнів. Водночас стипендіатів, які вирушають на мобільність інших рівнів (PhD, post-doc, staff) також запрошуємо долучитися.

Подію ініційовано Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут», Національним університетом «Києво-Могилянська академія», Делегацією Європейського Союзу в Україні, Національним Темпус / Еразмус + Офісом в Україні, Асоціацією студентів і випускників Erasmus Mundus (EMA).

Зустріч має на меті:

ü познайомити між собою стипендіатів 2014/15 року проектів Erasmus Mundus Action / Дія 2, в яких беруть участь університети України (проекти, які почали свою діяльність 2011-2013 року)- студентів різних українських університетів, які, водночас, можуть вирушати в ті самі європейські університети;

ü ще раз представити стипендіатам загальні умови, можливості і особливості програми, Erasmus Mundus Action (Дія) 2, представити статистику учасників і географію програми;

ü за сприяння Делегації Європейського Союзу в Україні зустрітися із представниками Посольств тих країн, до яких вирушають стипендіати;

ü організувати спілкування стипендіатів, які лише вирушають на мобільність, із випускниками або учасниками програм Erasmus Mundus Action (Дія) 2 попередніх років, з тим, щоб останні могли представити свій досвід навчання в європейських університетах, проживання в різних країнах Європи тощо;

ü представити діяльність Асоціація студентів і випускників Erasmus Mundus (EMA);

Інформація про орієнтаційну зустріч стипендіатів Erasmus Mundus Actuin 2 у Facebook

Інформація про орієнтаційну зустріч стипендіатів Erasmus Mundus Actuin 2 у Вконтакте

Дякую всім координаторам за надання інформації з  приводу outgoing grantees, наразі просимо Вас надати інформацію по incoming grantees із зазначенням країн (щодо outgoing & incoming) (див. додаток) до 23 червня, 2014 року.

Якщо у Вас виникнуть будь-які запитання, звертайтеся, буду рада допомогти.

Дякую за Ваше співробітництво!

З повагою,

Т.С. Кучинська

Начальник відділу академічної мобільності студентів

Національний технічний університет України