Мiжнароднi новини

Візит делегації Корейського Університету

З 10 по 12 лютого 2011 року у НТУУ «КПІ» перебувала делегація представників Корейского університету (KU, Seoul) у складі професора Су Вон Кім – директора дослідницького центру Batelle-KU, професора коледжу машинобудування Корейського університету - Янг Джун Муна, доцента коледжу електротехніки Корейського університету – Гує Тає Кіма та представника Корейського Інституту Науки та Техніки – Чанг Хун Нам.

10 лютого делегацію зустрів проректор з науково-педагогічної роботи НТУУ «КПІ» Г.Б. Варламов. У зустрічі приймали участь представники факультетів ММІ, ФАКС, ФЕЛ, ТЕФ, конструкторського бюро «Шторм», науково-дослідного інституту прикладних проблем гідроаеродиниміки та теплообміну.
На зустрічі Г.Б. Варламов наголосив на зацікавленості НТУУ «КПІ» у розширенні співробітництва з Корейским університетом у галузі обміну викладачами, академічної мобільності студентів, культурного обміну, наближення цього співробітництва до студентів за рахунок роботи з філіями Корейского університету, розширення кола спеціальностей за якими здійснюється співробітництво. Гості розповіли про досягнення у співпраці з підрозділами НТУУ «КПІ».

11 лютого делегація представників Корейского університету працювала в підрозділах та на факультетах НТУУ «КПІ». Пройшла зустріч з представниками Корейского університету і на факультеті авіаційних та космічних систем. Від факультету у зустрічі прийняли участь декан О.В. Збруцький та представники кафедр: проф. В.Г. Савін, проф. Т.Г. Стрижак, викладачі О.П. Мариношенко та С.В. Шантир.

Гостей зацікавили роботи факультету по створенню університетського мікросупутника, дослідження в галузі аеродинаміки, роботи по розробці конструкцій та систем керування безпілотних літальних апаратів, досягнення факультету у академічному обміні студентами, зокрема за програмою IAESTE. Було досягнуто домовленості про укладання меморандуму про співробітництво та науковий обмін між факультетом авіаційних та космічних систем НТУУ «КПІ» та Корейским університетом.