Візит викладачів за програмою ERASMUS+ до КПІ ім.Ігоря Сікорського

6 листопада 2017 для студентів і викладачів КПІ ім.Ігоря Сікорського на факультеті авіаційних і космічних систем була прочитана лекція на тему «Інтегроване проектування, від механічного проектування до віртуального прототипу». Лектор – Питер Аррас (PETER ARRAS, Dr ing, Ph D), викладач факультету інженерних технологій Католицького університету (KU Leuven) міста Льовен Королівства Бельгії. Наступного дня, 7 листопада, Питер Аррас та Кріс Петерс (Chris Peters) прочитали лекції «3D-Аdditive manufacturing» та «Нарисна геометрія» на території інженерно-фізичного факультету.

Integrated-design-6.11.17_001.JPG

Після лекцій Питер Аррас та Кріс Петерс ознаймились з лабораторіями факультету авіаційних і космічних систем.

Integrated-design-6.11.17_002.JPG

Зазначимо, що факультет авіаційних і космічних систем та інженерно-фізичний факультет КПІ ім.Ігоря Сікорського приймають участь в спільному проекті з академічної мобільності студентів і викладачів за програмою ERASMUS+. Так, восени 2016 року на факультеті інженерних технологій Католицького університету міста Льовен відбулося проведення лекцій доцентом інженерно-фізичного факультету Богомолом Ю. та стажування доцента факультету авіаційних і космічних систем Кришталя В.Ф.

Integrated-design-6.11.17_003.JPG