Дні відкритих дверей

День відкритих дверей на ФАКС 20.12.2015 р.

Двадцятого грудня 2015 року в НТУУ «КПІ» проходив загальноуніверситетський день відкритих дверей. Факультет авіаційних і космічних систем НТУУ «КПІ» також зустрічав гостей.

20-12-1

Спочатку абітурієнти мали можливість ознайомитись з інформацією про факультет на стендах у Центрі культури та мистецтв НТУУ КПІ та отримати буклети про спеціальності. Тут викладачі кафедр Інформаційно-Вимірювальної Техніки С. В. Шантир та кафедри Автоматизації Експериментальних Досліджень С. А. Богомазов відповідали на численні питання абітурієнтів та їх батьків про напрям «Метрологія та інформаційно-вимірювальні системи».  Потім школярів та їх батьків зустрічали на території факультету. В аудиторії ім. М. А. Павловського гості – майбутні абітурієнти були ознайомлені про напрями підготовки спеціалістів, наукові здобутки факультету та особливості правил прийому до університету.

20-12-3

Ліцеїсти відвідали лабораторії факультету. Про особливості навчання та міжнародні зв’язки факультету доповів заступник декана Кришталь В. Ф. Старший викладач кафедри ПСКЛА Бурнашев В. В. розповів майбутнім студентам про напрям підготовки «Авіоніка» та показав лабораторію чутливих елементів, де студенти-магістри проводили дослідження блоку акселерометрів.

20-12-2

Гостям ознайомились з лабораторією супутникобудування та станцією спостереження за супутниками, їм було продемонстровано зразки безпілотних літальних апаратів (БПЛА).