Літня школа проекту TEMPUS

З 11 по 23 травня 2015 року в Вільнюському технічному університеті ім. Гедемінаса (м. Вільнюс, Литва) відбулася літня школа проекту TEMPUS – NETCENG «Нова модель третього освітнього рівня відповідно Болонському процесу в Білорусі, Росії та Україні», в якому наш університет є головним координатором від України.

В її роботі активну участь прийняли викладачі НТУУ «КПІ»: доцент Бобков Ю.В. і старший викладач Бурнашев В.В. (ФАКС), доцент Татарчук Д.Д. (ФЕЛ), - що виступили з доповідями за програмою проекту TEMPUS “NETCENG”.

В рамках роботи літньої школи відбувався обмін досвідом підготовки кандидатів наук (докторів філософії) в університетах Білорусі, Росії, України, Німеччини, Литви, Великої Британії, що беруть участь у проекті, а також презентація проектів в галузі інженерної екології та охорони навколишнього середовища. Для учасників школи були проведені екскурсії на промислові об’єкти та по історичних місцях.