JP Blog - шаблон joomla Окна

Міжнародні новини

ФІНАЛЬНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПРОЕКТУ NETCENG у Вільнюсі

12 - 13 червня 2017 р. у Вільнюському технічному університеті Гедемінаса (VGTU) відбулася фінальна конференція проекту NETCENG (http://netcenq.eu) за програмою TEMPUS, мета якого– розробка та впровадження нової моделі третього циклу інженерної освіти в Білорусії, Росії, Україні відповідно до Болонського процесу.

На конференції виступив зі звітом про результати  роботи проекту координатор проекту від КПІ ім. Ігоря Сікорського декан ФАКС професор Збруцький О.В.

Вкладення:
ПосиланняОписРозмір файла:
Доступ за посиланням (http://faks.kpi.ua/document/Report_NETCENG_NTUU_KPI_UKR_2017_ru.pptx)Report_NETCENG_NTUU_KPI_UKR_2017_ru.pptxЗвіт про виконання проекту NETCENG в КПІ ім. Ігоря Сікорського0.2 Кб

Фінальна конференція учасників консорціуму проекту ACTIVE програми ERASMUS MUNDUS

25 травня 2017 року в Національному політехнічному університеті Вірменії в м. Єревані відбулася фінальна конференція учасників консорціуму проекту ACTIVE   програми  ERASMUS MUNDUS.  На конференції були заслухані та обговорені звіти  головного координатора проекту - Варшавської політехніки, яку зробив  проф. Роберт  Глембоцький, та представники  університетів - партнерів з країн Євросоюзу та України, Білорусії, Грузії і Вірменії.

Від КПІ ім. Ігоря  Сікорського звітувала  менеджер проекту ACTIVE та координатор міжнародних проектів ФАКС провідний інженер Людмила Стецюк.

За період роботи проекту з 2015 р. в програмах мобільності проекту ACTIVE прийняли участь 16 студентів, співробітників та викладачів КПІ. Партнерами КПІ в програмі мобільності ERASMUS+ стали 5 партнерів проекту ACTIVE. Завдяки участі в проекті ACTIVE КПІ уклав угоди про подвійні або спільні дипломи магістра, доктора філософії з 6 (?) університетами на науковими установами  країн Євросоюзу – Варшавською,   Познанською та Жешувською політехніками Польщі, Інститутом авіації з  Варшави, Вищими технічними школами Нанту та Ліону (Франція).

Учасники конференції відмітили окремі випадки недостатньої відповідальності учасників проекту - стипендіатів за досягнення ними позитивних результатів проекту та відсутність механізму впливу на порушників умов проекту.

Всі учасники конференції одностайно висловились за продовження співпраці та подання заявки до Європейської комісії на новий проект ERASMUS +  за участю всіх теперішніх університетів - партнерів проекту ACTIVE.

Провідний інженер кафедри теоретичної механіки,

координатор міжнародних проектів ФАКС

Л.В.Стецюк

Вкладення:
ФайлОписРозмір файла:
Скачати цей файл (ПРЕЗЕНТАЦІЯ KPI-ACTIVE YEREVAN-2017.ppt)ПРЕЗЕНТАЦІЯ KPI-ACTIVE YEREVAN-2017.pptПРЕЗЕНТАЦІЯ KPI-ACTIVE YEREVAN-20171349 Кб

Кредитна мобільность за проектом Еразмус+ у Жешувському політехнічному університеті ім. Лукасевича

З 12 по 16 травня 2017 року старший викладач кафедри приладів та систем керування літальними апаратами факультету авіаційних і космічних систем Сарибога Ганна Володимирівна брала участь у проекті кредитної мобільності Еразмус+ у Жешувському політехнічному університеті ім. Лукасевича.

Майстер-клас в КПІ ім. Ігоря Сікорського

В рамках міжнародного проекту NETCENG програми TEMPUS «Нова модель третього циклу в інженерній освіті у відповідності до Болонського  процесу в Білорусі, Росії та Україні», 15.05.17  на факультеті авіаційних і космічних систем КПІ ім. Ігоря Сікорського  відбувся майстер-клас на поставленому за проектом обладнанні. В заході прийняли участь представники Европейського союзу: Prof. Arnold Sterenharz (BTU, Berlin), Dr M. Pranskevicius, Raimondas Grubliauskas (VGTU, Vituvania), Prof. Dmitry Eskin, Новіков О. В.(заступник генерального директора ДП «КБ «Південне»»),  Федоров О. П. ( директор ІКД НАН України та ДКАУ), а також аспіранти та магістри факультету.

Після майстер-класу відбулася зустріч учасників проекту з Першим проректором Ю. І. Якименко. На зустрічі було проаналізовано результати виконання проекту та відзначено його важливість.

Учасники проекту мали також можливість ознайомитись з музеєм авіації та космонавтики КПІ ім. Ігоря Сікорського.