ФАКС на фестивалі «Освіта. Майбутнє Дарниці».

В Дарницькому районі 28 вересня 2013 року в Парку ім. Воїнів-інтернаціоналістів відбувся фестиваль-виставка «Освіта. Майбутнє Дарниці», присвячений Дню працівників освіти.

На цьому фестивалі було презентовано середні навчальні заклади, творчі колективи, спортивні клуби, дитячі центри технічної творчості Дарницького району та вищі навчальні заклади міста Києва. Під час фестивалю відбувся концерт за участю професійних та шкільних виконавців.

Долучився до цього заходу і факультет авіаційних і космічних систем Національного Технічного Університету України «Київський Політехнічний Інститут», який було запрошено Управлінням освіти Дарницької районної адміністрації. На фестивалі було представлено банер та буклети про напрями та спеціальності факультету. Усі бажаючі могли отримати інформацію про умови вступу на факультет, зміст та особливості навчання, можливості працевлаштування.