Ля Бурже

16-23 липня 2013 р. проходив ювілейний 50-й Паризький авіаційний салон в Ля Бурже. В ньому традиційно приймають участь підприємства – виробники авіакосмічної техніки та обладнання з усіх країн світу. Салон відвідують багато представників установ і організацій, які мають безпосереднє відношення до авіації та космонавтики, а також всі, хто цікавиться останніми досягненнями в цих галузях.

В 50-му салоні Україну представляли такі визнані в світі виробники, як ДП «Антонов», ДП «КБ Південне», Мотор - Січ, КП КБ СП «Арсенал», НВО «Хартрон», Укроборонсервіс, ПАТ «Елміс» (НВО «Курс») та інш. На запрошення Науково-технологічного центру України (НТЦУ) в роботі салону приймав участь декан ФАКС проф. О.Збруцький, який презентував університетські розробки безпілотних літальних апаратів та технології їх застосування, університетський мікросупутник та перспективи його використання в навчальних та наукових цілях. Проф. Збруцький мав зустрічі в Космічному агентстві Франції (CNES), з представниками Космічного агентства Німеччини (DLR), співробітниками університетів Німеччини, на яких обговорювались питання науково-технічної співпраці та підготовки фахівців, обміну досвідом та розширення програм мобільності.