Відеоспостереження

Шановні студенти (викладачі, відвідувачі) НТУУ «КПІ»!

Попереджаємо Вас про проведення відеоспостереження на території університету. Отримані фото- та відеоматеріали обробляються у базі персональних даних «Відеонагляд» Національного технічного університету України.

Володільцем зазначеної бази є НТУУ «КПІ» (03056, м. Київ, просп. Перемоги, 37). Відеоспостереження здійснюється на виконання вимог чинного законодавства України і Статуту НТУУ «КПІ» та з метою забезпечення громадського порядку і Вашої особистої безпеки.

Ви маєте право пред’явити обґрунтовані вимоги щодо зміни або знищення фото- та відеоматеріалів, отриманих за допомогою веб-камер на території НТУУ «КПІ», звернувшись за адресою: 03056, м. Київ, просп. Перемоги, 37, каб. 151 або 241-А (корп. 1).

У разі порушення Ваших прав як суб’єкта персональних згідно ЗУ «про захист персональних даних» даних Ви маєте право звернутися до Державної служби України з питань захисту персональних даних, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Марини Раскової 15.
Адміністрація НТУУ «КПІ»