Новини ФАКС 30.10.2012

30 жовтня 2012 на факультеті авіаційних та космічних систем побували учні київської школи № 31 та учні – члени КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді», які є слухачами нещодавно відкритої секції «Авіаракетобудування».

Вони відвідали стендовий зал, де заступник декана В.Ф.Кришталь ознайомив їх зі зразками транспортної та військової авіаційної техніки, з безпілотними літальними апаратами, які проектуються та виготовляються за участю студентів факультету.Гості відвідали також лабораторії факультету, зокрема, лабораторію CAD/CAM/CAE проектування, де викладач кафедри приладів та систем керування літальними апаратами Карнаушенко Р.В. продемонстрував можливості 3D моделювання. Гості ознайомились також з лабораторією супутникобудування, та макетом студентського мікросупутника. Викладач факультету Сарибога Г.В. та студентка 6 курсу Скороход А. розповіли учням про використання станції слідкування за мікросупутником у навчальному процесі.