Зустріч з Київським відділенням Малої академії наук

7 жовтня 2011 на факультеті авіаційних та космічних систем побували учні київських шкіл – члени Київського відділення Малої академії наук. Вони відвідали стендовий зал, де професор нашої кафедри Сухов В.В. ознайомив їх зі зразками транспортної та військової авіаційної техніки, з безпілотними літальними апаратами, які проектуються та виготовляються студентами факультету. Гості відвідали також лабораторії факультету, зокрема, лабораторію CAD/CAM/CAE проектування, де аспірант кафедри приладів та систем керування літальними апаратами Карнаушенко Р.В. продемонстрував можливості 3D моделювання та аспірант кафедри приладів та систем керування літальними апаратами Мішкін Д.С. розповів про обробку та розпізнавання зображння на прикладі QR-кодів.