Мiжнароднi новини

Візит в КПІ ім. Ігоря Сікорського представників Посольства Китайської Народної Республіки в Україні

17 лютого 2017 року з візитом відвідали КПІ ім. Ігоря Сікорського Перший секретар Посольства КНР в Україні з науки пан Чжан Вей та Перший секретар Посольства КНР з питань освіти пан Ван Цзінго. На зустрічі були присутні  проректор з міжнародних зв’язків КПІ ім. Ігоря Сікорського Сидоренко С. І., заступник проректора з наукової роботи Коваль О.В., заступник проректора з міжнародних зв’язків К. Юдкова, директор ЦМО Коваль В. О., директор відділу зовнішньо - економічної діяльності Шишолін А. П., декан ФАКС Збруцький О. В., координатор міжнародних проектів ФАКС Л. В.Стецюк. Під час зустрічі обговорювалися питання розширення співпраці КПІ ім. Ігоря Сікорського з університетами та науковими і промисловими організаціями Китаю.

Проректор Сидоренко С.І. розповів про досягнення університету в спільних освітніх проектах, виконання науково-технічних контрактів, організацію підвищення кваліфікації спеціалістів, навчання китайських студентів. Ним було наголошено на доцільності спільних наукових проектів в області фундаментальних наук. Професор Сидоренко С. І. також проінформував про стратегію КПІ на підвищення інноваційної привабливості міжнародної співпраці університету.

Перший секретар Посольства Китаю пан Чжан Вей в своєму виступі високо оцінив співпрацю КПІ з Китаєм та зазначив доцільність відкриття в КПІ Інституту Конфуція науково - технічного спрямування, що буде важливим фактом в поглибленні та перспективі відносин України і Китаю в усіх сферах.

Провідний інженер,

координатор міжнародних проектів ФАКС