12 квітня – Всесвітній день авіації і космонавтики

12 квітня до Всесвітнього дня авіації і космонавтики, пам’яті Леоніда Каденюка, на Площі знань НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» відбувся футуристичний фестиваль передових технологій Future Fest. Організаторами фестивалю виступили факультет авіаційних і космічних систем, кафедра приладів та систем керування літальними апаратами та ВГМО «Студентська республіка».

img_001

ХІ міжнародна конференція студентів та молодих вчених «Intelligence. Integration. Reliability»

12 квітня 2018 року у Науково-технічній бiблiотеці ім. Г. І. Денисенка  Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в читальному залі №1 відбулася ХІ міжнародна конференція студентів та молодих вчених «Intelligence. Integration. Reliability».

iir2018

Конференцію провів Факультет авіаційних та космічних систем за активної участі викладачів, аспірантів та студентів кафедри ПСКЛА.

У конференції взяли участь 27 доповідачів, з них 5 представників ВНЗ-партнеру - Варшавської політехніки - одного з головних технічних навчальних закладів у Польщі та один з найбільших у Центральній Європі.

Привітання з нагородженням

1. Колектив факультету авіаційних і космічних систем вітає декана факультету з нагородженням всеукраїнського об”єднання громадян «Країна» медаллю «За самовіддане служіння науці»

Фонд Бориса Колеснікова оголосив імена ста переможців проекту «Авіатор 2018», які відправляться в Лондон

Стали відомі переможці освітнього проекту «Авіатор 2018», який вже в сьомий раз реалізував Фонд Бориса Колеснікова для студентів технічних спеціальностей України. У конкурсі взяли участь більше 8 000 конкурсантів з 50 вузів країни.

12 квітня, в Міжнародний день авіації і космонавтики, Президент Фонду Борис Колесніков вручив дипломи сотні кращих конкурсантів, які подолали три етапи тестувань з ключових предметів і успішно захистили свої проекти в фіналі. Президент Фонду привітав юних авіаторів з перемогою і майбутньою поїздкою на Міжнародний авіасалон Фарнборо в Лондон. «Я дуже задоволений рівнем підготовки студентів, їх зацікавленістю в «Авіаторі», бізнес-ідеями. Є кілька проектів конкурсантів, які мають прикладне застосування. До таких можна віднести роботи, де авіація тісно співпрацює з агросектором. Так, наприклад, є пропозиції використовувати дрони, які допомагають аграріям, фермерам і це коштує відносно недорого. Одна з конкурсанток запропонувала прибирати космічне сміття. Поки наші міські голови не можуть вирішити проблему утилізації сміття на Землі, авіатори знають, як прибрати його в космосі. Це доказ того, що наша молодь на порядок випереджає знання і вміння сьогоднішніх окремих представників держуправління», - зазначив Борис Колесніков.

HUR1_0386