Конференції

ХІ міжнародна конференція студентів та молодих вчених «Intelligence. Integration. Reliability»

12 квітня 2018 року у Науково-технічній бiблiотеці ім. Г. І. Денисенка  Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в читальному залі №1 відбулася ХІ міжнародна конференція студентів та молодих вчених «Intelligence. Integration. Reliability».

iir2018

Конференцію провів Факультет авіаційних та космічних систем за активної участі викладачів, аспірантів та студентів кафедри ПСКЛА.

У конференції взяли участь 27 доповідачів, з них 5 представників ВНЗ-партнеру - Варшавської політехніки - одного з головних технічних навчальних закладів у Польщі та один з найбільших у Центральній Європі.