Конференції

«ГІРОТЕХНОЛОГІЇ, НАВІГАЦІЯ, КЕРУВАННЯ РУХОМ ТА КОНСТРУЮВАННЯ АВІАЦІЙНО-КОСМІЧНОЇ ТЕХНІКИ» 2018

До уваги студентів дипломників та їх керівників

21 березня  2018 року відбудеться ХХ науково-технічна конференція студентів та молодих учених

«ГІРОТЕХНОЛОГІЇ, НАВІГАЦІЯ, КЕРУВАННЯ РУХОМ ТА КОНСТРУЮВАННЯ АВІАЦІЙНО-КОСМІЧНОЇ ТЕХНІКИ»

Кожен студент дипломник (спеціаліст, магістр) повинен надати тези доповіді, згідно наступних вимог:

1. Тези доповідей повинні бути підготовлені та надіслані не пізніше 5 березня 2018 року на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  2. Об’єм тез повинен складати не менше однієї сторінки друкованого тексту (номер шрифту 14, інтервал – одинарний, збережений як «ПІП.doc»), обов’язково в тезах повинен бути номер УДК.
  3. Тези повинні містити такі логічні розділи:
  • Актуальність
  • Нові наукові та технічні результати
  • Практична застосовність