Вчена рада

Засідання вченої ради факультету авіаційних і космічних систем №7 від 26.02.18 року

Порядок денний:

1. Огранізація науково-дослідної роботи на факультеті, зв’язків з підприємствами та організаціями. Поповнення науково-педагогічного корпусу молоддю, аспірантура.Доп. заст. декана Зінченко В.П., директори НДІ та зав.кафедрами.
  2. Поточні справи.

1. Доп. заст. декана Мариношенко О.П.

Про огранізацію науково-дослідної роботи на факультеті, зв’язків з підприємствами та організаціями. Поповнення науково-педагогічного корпусу молоддю, аспірантура. Інформація про виконання плану з наукової роботи, який було затверджено раніше надана в таблиці  по всіх кафедрах.  Була наведена інформація  про перелік підприємств та організацій, з якими заплановано проведення спільних НДР на 2018 рік. Про залучення аспірантів та студентів до виконання НДР. Також було прийнято рішення для розширення тематик для заключення нових НДР.

1. Поточні справи.

Про виконання аспірантами 1-го та 2-го року навчання індивідуальних планів роботи. Було прийняте рішення вважати індивідуальні плани аспірантів 1-го та 2-го року навчання виконаними в повному обсязі.