Вчена рада

Засідання вченої ради факультету авіаційних і космічних систем №6 від 22.01.18 року

Порядок денний:

1. Затверждення складу та плану роботи відбіркової комісії факультету. Доп. заст. декана Кришталь В.Ф.
  1. Підсумки конкурсу студентських наукових робіт. Доп. заст. декана Мариношенко О.П.
  2. Затвердження тем магістерських робіт. Доп. заст. декана Мариношенко О.П.
  3. Про результати навчального процесу в осінньому семестрі. Доп. заст. декана Юдін О.М.
  4. 5. Поточні справи.

1. Доповідає заст. декана Кришталь В.Ф.

Була надана інформація про вступну компанію на цей рік: кафедри АЕД та ІВТ працюють з приймальною комісією Приладобудівного факультету. А кафедри ПСКЛА та Теоретичної механіки з Механіко-машинобудівним інститутом. Сайт факультету буде працювати до вступної компанії, тому було надано  завдання кафедрам вказати на сайті факультету дні відкритих дверей на кафедрах.

1. Доп. заст. декана Мариношенко О.П.

Була надана інформація про підсумки конкурсу студентських наукових робіт. 1 тур цього конкурсу пройшли 11 робіт студентів факультету: 2 роботи - кафедра ПСКЛА, 3 роботи - кафедра ІВТ, 6 робіт - кафедра АЕД.

1. Доп. заст. декана Мариношенко О.П.

Про затвердження тем магістерських робіт. На раду факультету кафедри надали теми магістерських робіт, затверджених на кафедрах для обговорення та затвердження на раді факультету для формування наказу по факультету.

1. Доп. заст. декана Юдін О.М.

Про результати навчального процесу в осінньому семестрі. На засідання були запрошені відповідальні за роботу зі студентами на кафедрах. Був наданий список студентів, які мають заборгованості по зимовій сесії. 1-ий наказ про відрахування за попередніми результатами зимової сесії 22.01.18 р. по студентах, у яких 3 та більше заборгованостей, 2-ий - 03.02.18 р.