Вчена рада

Засідання вченої ради факультету авіаційних і космічних систем №5 від 18.12.17 року

Порядок денний:

1. Про підготовку до зимової сесії. Доп. заст. декана Юдін О.М.
  2. Про міжнародну діяльність на факультеті та звіти кафедр по цьому напрямку. Доп. заст. декана Кришталь В.Ф. та відповідальні по кафедрах.
  3. Про результати наукової роботи на факультеті. Доп. заст. декана Мариношенко О.П. та відповідальні по кафедрах.
  1. Доповідає заст. декана Юдін О.М.

Про  підготовку до зимової сесії та результати 2-ої атестації. Було надано списки студентів, які мають по 3 та більше наскрізних н/а.

Вирішили: прийняти інформацію до відома та по рішенню кафедр рекомендувати на відрахування студентів, які мають по 3 та більше наскрізних н/а.

2. Доповідає заст. декана Кришталь В.Ф.

Був наданий звіт про стан міжнародної діяльності на факультеті за 5-ю показниками:

- індекс академічної мобільності;

- індекс міжнародних публікацій;

- індекс ефективності міжнародної діяльності;

- індекс міжнародного співробітництва;

- індекс активності на ринках освітніх послуг.

Вирішили: затвердити звіт та рекомендувати кафедрам звернути увагу на публікації в міжнародних виданнях та викладання англійською мовою.

3. Доповідає заст. декана Мариношенко О.П.

Був наданий звіт про наукову роботу на факультеті. В цьому році факультет має дуже високі показники з наукової роботи по університету.

Вирішили:  затвердити звіт та рекомендувати кафедрам прийняти планові показники на наступний 2018 рік на рівні показників 2017 року.