Вчена рада

Засідання вченої ради факультету авіаційних і космічних систем №2 від 25.09.17 року

Порядок денний:

1. Підсумки профорієнтаційної роботи в 2016/2017 навчальному році, робота відбіркової комісії факультету та завдання на новий навчальний рік. Доп . заст. декана Кришталь В.Ф.
  2. Про організацію навчального та виховного процесів. Про результати весняної сесії. Доп. заст. декана  Юдін О.М.
  3. Поточні справи.

1. Доповідає заст. декана Кришталь В.Ф.

Був наданий звіт роботи відбіркової комісії факультету та звіт профорієнтаційної роботи в 2016/2017 навчальному році. Проведено обговорення недоліків роботи з цих питань. Був наданий проект плану профорієнтаційної роботи на 2017/2018 навчальний рік. Було запропоновано та затверджено наступний проект рішення.

Проект рішення:

1) Роботу відбіркової та профорієнтаційної комісій вважати задовільною;

2) Затвердити план профорієнтаційної роботи на 2017/2018 навчальний рік;

3) Ініціювати роботу до залучення студентів в англомовну групу;

4) Рекомендувати розмістити інформацію про англомовне навчання на сайті кафедри ПСКЛА

5) Звернутися до керівництва університету з пропозицією щодо рахування умов наступної вступної компанії, та дозволити враховувати результати ЗНО з математики, фізики або іноземної мови при вступі на ФАКС;

6) Звернутися до керівництва університету з пропозицією готувати студентів за спеціальністю 152 - "Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка" на ФАКСі та ММІФі.

1. Доповідає заст. декана Юдін О.М.

Про затвердження складу кураторів на перший курс, який подали кафедри. Про ознайомлення з правилами та обов’язками студентів КПІ та формами організації навчання на факультеті  першокурсників факультету. Про результати весняної сесії.

Вирішили:

1) Кураторів груп, в яких найбільша кількість відрахування запрошувати на засідання вченої ради факультету при розгляді питання про результати сесій;

2) До 10 жовтня провести збори з кураторами з питання результатів весняної сесії.

1. Поточні справи.

Доповідає заст. декана Бобков Ю.В.

Про нові вимоги до методичних матеріалів. Про нові умови надання грифів методичним матеріалам. Була надана інформація про заборгованості кафедр з методичної документації.

Вирішили: прискорити ліквідацію зауважень щодо навчальних та робочих навчальних програм кредитних модулів та РСО до кінця вересня.