Вчена рада

Засідання вченої ради факультету авіаційних і космічних систем №3 від 24.10.16 року

Порядок денний:

1. Про організацію методичного забезпечення навчального процесу на факультеті. Доп. заст. декана Бобков В.Ю.

2. Про стан наукової роботи на факультеті, виконання основних показників. Доп. Зінченко В.П. та зав. кафедрами.

3. Організація працевлаштування випускників. Аналіз стану про укладення договорів з базовими підприємствами. Доп. Зінченко В.П.

4. Про підсумки атестації студентів. Доп. заст. декана Юдін О.М.

5. Поточні справи.

1. Доповідає заст. декана Бобков Ю.В.

Про стан методичного забезпечення навчального процесу на факультеті. Про недоліки цієї роботи на кафедрах. Про остаточні строки підготовки методичної документації. Про введення нової форми навчання з наступного навчального року.

2. Доповідають відповідальні з кафедр з наукової роботи.

Про планові показники наукової діяльності на факультеті за 2016 рік. В обговоренні приймали участь завідувачі кафедр та відповідальні на кафедрах за науковий напрямок. Також обговорювалась більш активна участь студентів в науковій роботі кафедр і факультету в цілому.

3. Доповідають завідувачі кафедр.

Про організацію працевлаштування випускників. Про аналіз стану про укладення договорів з базовими підприємствами.

4. Доповідає заст. декана Юдін О.М.

Про підсумки атестації студентів. Були надані списки студентів, які мають по 3х і більше н\а.. В обговоренні приймали участь завідувачі кафедр.