Вчена рада

Засідання вченої ради факультету авіаційних і космічних систем №7 від 22.02.16 року

Порядок денний:

1. Про ректорський контроль в 2015/2016 нав. році. Доп. заст. декана Бобков Ю.В.

2. Підсумки захисту дипломних проектів та працевлаштування молодих спеціалістів. Доп. заст. декана Зінченко В.П. та зав. кафедрами.

3. Огранізація науково-дослідної роботи на факультеті, зв’язків з підприємствами та організаціями. Поповнення науково-педагогічного корпусу молоддю, аспірантура.Доп. заст. декана Зінченко В.П., директори НДІ та зав.кафедрами.

4. Поточні справи.

1. Доповідає заст. декана Бобков Ю.В.

Ректорський контроль для студентів 4-го курсу. Зміни - система тест введено.

Ректорський контроль (РК) буде проведено в 2-а етапа: 1) проведення РК з загальних дисциплін (математика, фізика, іноземна мова) 22.02.16 р. - тести. 2) проведення РК з інформатики, загально-інженерних та проф-орієнтаційних  дисциплін в березні - тести.

2.Доп. заст. декана Зінченко В.П. та зав. кафедрами.

Про  підсумки захисту дипломних проектів та працевлаштування молодих спеціалістів. Була надана інформація по кожній кафедрі окремо по захистам та працевлаштуванню. 88% - захистилося та розподілено. 3 дипломника - немає дипломної роботи (кафедра АЕД), 1 дипломник - академічна відпустка (кафедра ПСКЛА).

3. Доп. заст. декана Зінченко В.П.

Про огранізацію науково-дослідної роботи на факультеті, зв’язків з підприємствами та організаціями. Поповнення науково-педагогічного корпусу молоддю, аспірантура. Інформація про виконання плану з наукової роботи, який було затверджено раніше надана в таблиці  по всіх кафедрах. Обговорювалась поточна  інформація по  показникам.

4. Поточні справи.

Про затвердження тем для аспірантів кафедр ПСКЛА, ІВТ, АЕД.