Вчена рада

Засідання вченої ради факультету авіаційних і космічних систем №6 від 25.01.16 року

Порядок денний:

1. Затверждення складу та плану роботи відбіркової комісії факультету.

Доп. заст. деканаКришталь В.Ф.

2. Інформація зав. кафедрами про стан дипломниго проектування.

3. Затвердження тем магістерських робіт. Доп. заст. декана Зінченко В.П.

4. Про результати навчального процесу в осінньому семестрі. Доп. заст. декана Юдін О.М.

5. Поточні справи.

1. Доповідає заст. декана Кришталь В.Ф.

Був надан план роботи відбіркової комісії та план (перелік заходів)  проф-орієнтаційної роботи. Обидва плана затверджені. Відповідальним секретарем  відбіркової комісії факультету в 2016 році буде викладач кафедри ІВТ Мотін Максим Миколайович, заступником - викладач кафедри ПСКЛА Бурнашев Віталій Віталійович.

2. Інформація зав. кафедрами про стан дипломниго проектування.

Зав. кафедрами доповіли про стан дипломниго проектування спеціалістів. В лютому захисти. На кафедрах ПСКЛА та ІВТ все нормально, на кафедрі АЕД - 1 не допущено.

3. Доп. заст. декана Зінченко В.П.

Про затвердження тем магістерських робіт. Інформації від кафедр поки що немає. Останній термін для наказу 30.01.16 р.  Наказ про проходження практики магістрів  повинен бути готовий 26.01.16 р., інформація з цього питання кафедрами надана.

4. Доп. заст. декана Юдін О.М.

Про результати навчального процесу в осінньому семестрі. Перескладання заборгованостей до 30.01.16 р. 1-ий наказ про відрахування за попередніми результатами зимової сесії 25.01.16 р., 2-ий - 30.01.16 р.

5. Доп. заст. декана Бобков Ю.В.

1) Про затвердження плану методичних розробок на навчальний рік;

2) Відновлений інститут військової підготовки для студентів НТУУ "КПІ" - бакалаврів та випускників за контрактом.