Мобільність

Закінчення стажування

13 вересня 2013 року на факультеті закінчилося стажування співробітників Шеньянського аерокосмічного університету Китайської Народної Республіки, який розташований в новому університетському містечку Шенбей (м. Шеньян, провінція Ляонін, е.а.: ru.sau.edu.cn).

Метою стажування є: в рамках спільного навально – наукового Центру НТУУ «КПІ» - «ШАУ» обмін досвідом, знайомство з науковими результатами, обговорення питань та одержання досвіду (стажування) по темі «Методи і засобі розробки та дослідження літальних апаратів та їх складових».

Дипломи про успішне закінчення стажування вручив декан факультету Збруцький О.В.: професорам Fu Li, Fang Bo; доцентам: Xi Jianhui, Zou Aili, Li Wei, Yuan Laohu, Ren Yan; викладачам - Zhang Yewei, Pan Qibo; інженерам -Zhang Kai, Guo Xiangqun.

Від факультету активно працювали наступні викладачі та співробітники: Збруцький О.В., Туз Ю.М., Зінченко В.П., Бєда В.І., Шурпач С.А., Рижков Л.М., Маринич Ю.М., Черняк М.Г., Стецюк Л.В., інші.