Мiжнароднi новини

Делегація фахівців компанії China Talent and Technology Co. у КПІ

В період з 23 вересня по 20 жовтня 2017 р. р відповідно до Договору в КПІ ім. Ігоря Сікорського перебувала делегація фахівців компанії China Talent and Technology Co., Ltd та AEROENGINECORPORATION OF CHINA  (Китайська Народна Республіка), які пройшли стажування на факультеті авіаційних та космічних систем з метою обміну досвідом створення технологій проектування, прослуховування лекцій  та участь у семінарах.

china_group_10.2017_p001

Фахівці нашого університету провели стажування китайських спеціалістів, в яких прийняли участь викладачі ФАКС, ЗФ,  а також спеціалісти інших організацій: Інституту електрозварювання ім. Є.О.Патона, лабораторії ЗФ.

china_group_10.2017_p002

За результатами стажування китайські спеціалісти отримали сертифікати. В урочистій обстановці сертифікати вручив та поздоровив членів китайської делегації перший проректор КПІ ім. Ігоря Сікорського академік Ю.І.Якименко.

Провідний інженер каф.теоретичної механіки,

координатор міжнародних