Мiжнароднi новини

Фінальна конференція учасників консорціуму проекту ACTIVE програми ERASMUS MUNDUS

25 травня 2017 року в Національному політехнічному університеті Вірменії в м. Єревані відбулася фінальна конференція учасників консорціуму проекту ACTIVE   програми  ERASMUS MUNDUS.  На конференції були заслухані та обговорені звіти  головного координатора проекту - Варшавської політехніки, яку зробив  проф. Роберт  Глембоцький, та представники  університетів - партнерів з країн Євросоюзу та України, Білорусії, Грузії і Вірменії.

Від КПІ ім. Ігоря  Сікорського звітувала  менеджер проекту ACTIVE та координатор міжнародних проектів ФАКС провідний інженер Людмила Стецюк.

За період роботи проекту з 2015 р. в програмах мобільності проекту ACTIVE прийняли участь 16 студентів, співробітників та викладачів КПІ. Партнерами КПІ в програмі мобільності ERASMUS+ стали 5 партнерів проекту ACTIVE. Завдяки участі в проекті ACTIVE КПІ уклав угоди про подвійні або спільні дипломи магістра, доктора філософії з 6 (?) університетами на науковими установами  країн Євросоюзу – Варшавською,   Познанською та Жешувською політехніками Польщі, Інститутом авіації з  Варшави, Вищими технічними школами Нанту та Ліону (Франція).

Учасники конференції відмітили окремі випадки недостатньої відповідальності учасників проекту - стипендіатів за досягнення ними позитивних результатів проекту та відсутність механізму впливу на порушників умов проекту.

Всі учасники конференції одностайно висловились за продовження співпраці та подання заявки до Європейської комісії на новий проект ERASMUS +  за участю всіх теперішніх університетів - партнерів проекту ACTIVE.

Провідний інженер кафедри теоретичної механіки,

координатор міжнародних проектів ФАКС

Л.В.Стецюк

Вкладення:
ФайлОписРозмір файла:
Скачати цей файл (ПРЕЗЕНТАЦІЯ KPI-ACTIVE YEREVAN-2017.ppt)ПРЕЗЕНТАЦІЯ KPI-ACTIVE YEREVAN-2017.pptПРЕЗЕНТАЦІЯ KPI-ACTIVE YEREVAN-20171349 Кб