Мiжнароднi новини

Майстер-клас в КПІ ім. Ігоря Сікорського

В рамках міжнародного проекту NETCENG програми TEMPUS «Нова модель третього циклу в інженерній освіті у відповідності до Болонського  процесу в Білорусі, Росії та Україні», 15.05.17  на факультеті авіаційних і космічних систем КПІ ім. Ігоря Сікорського  відбувся майстер-клас на поставленому за проектом обладнанні. В заході прийняли участь представники Европейського союзу: Prof. Arnold Sterenharz (BTU, Berlin), Dr M. Pranskevicius, Raimondas Grubliauskas (VGTU, Vituvania), Prof. Dmitry Eskin, Новіков О. В.(заступник генерального директора ДП «КБ «Південне»»),  Федоров О. П. ( директор ІКД НАН України та ДКАУ), а також аспіранти та магістри факультету.

Після майстер-класу відбулася зустріч учасників проекту з Першим проректором Ю. І. Якименко. На зустрічі було проаналізовано результати виконання проекту та відзначено його важливість.

Учасники проекту мали також можливість ознайомитись з музеєм авіації та космонавтики КПІ ім. Ігоря Сікорського.