Мiжнароднi новини

Візит делегації із КНР в НТУУ «КПІ ім. І.Сікорського» 11 жовтня 2016 року

11 жовтня 2016 року НТУУ «КПІ ім. І.Сікорського» відвідала делегація Inner Mongolia Dynamic and Mechanical Institute (КНР) на чолі з директором Інституту паном Liu Yu. Співробітники цього інституту вперше відвідали Україну. Візит був організований Пекінським ВМС міжнародним учбово-консультаційним центром та факультетом авіаційних і космічних систем. Від НТУУ «КПІ ім. І.Сікорського» в зустрічі взяли участь перший проректор Якименко Ю.І., декан ФАКС Збруцький О.В., начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності Шишолін А.П, заст. декана ІФФ Богомол Ю.І., професор ЗФ Смірнов І.В, провідний інженер кафедри теоретичної механіки ФАКС, менеджер міжнародних проектів Стецюк Л.В, заступник декана ФАКС Кришталь В.Ф., в.о. завідуючого кафедри ПСКЛА проф..Сухов В.В.

За програмою візиту делегація КНР ознайомилася з нашим університетом, з експозицією Відділу авіації і космонавтики ім. І.Сікорського.

Під час зустрічі були представлені презентації НТУУ «КПІ ім. І.Сікорського» з сучасними досягненнями в галузях систем керування літальними апаратами і матеріалознавства. Директор Mongolia Dynamic and Mechanical Institute (КНР) Liu Yu розповів про напрямки діяльності інституту та пропозиції до співпраці.

Сторони виявили взаємний інтерес до співпраці і домовилися підготувати Угоду про співробітництво в галузі навігаційних технологій, нових матеріалів і сплавів, підготовки спеціалістів в цих напрямках, програм мобільності студентів і співробітників, проведення спільних наукових заходів (конференцій, семінарів, симпозіумів).

Ведучий інженер каф. теоретичної механіки,

координатор міжнародних проектів

ФАКС