Мiжнароднi новини

Cтажування китайських спеціалістів на ФАКС влітку 2016 р.

З 19 червня по 11 липня 2016 р. в НТУУ «КПІ» на факультеті авіаційних і космічних систем перебувала група фахівців China Beijing BMC International Education Consulting CO,  China Aerospace Science & Industry Corp та Nanjing Research Institute of Electronics Engineering (Китайська Народна Республіка) та 17 фахівців China Beijing BMC International Education Consulting CO, Ltd (Китайська Народна Республіка) з метою обміну досвідом створення технологій проектування, прослуховування лекцій  та участь у семінарах.

Фахівці нашого університету провели стажування китайських спеціалістів, в яких прийняли участь викладачі ФАКС, ІПСА, ЗФ, , а також спеціалісти інших організацій: Інституту електрозварювання ім. Патона, Академії екології, підприємства «Аналітик».

За результатами стажування китайські спеціалісти отримали сертифікати. В урочистій обстановці зали Вченої ради університету сертифікати вручив та поздоровив членів китайської делегації перший проректор НТУУ «КПІ» академік Ю.І.Якименко.

Провідний інженер

каф.теоретичної механіки,