Мiжнароднi новини

Візит до університету першого секретаря посольства китайської народної республіки в Україні

11 грудня 2015 року НТУУ «КПІ» з офіційним візитом відвідав Перший секретар Посольства Китайської Народної Республіки в Україні пан Чжан Вей.

KNR-Yakimenko

З високим гостем зустрілися перший проректор НТУУ «КПІ» академік НАН України Юрій Якименко, декан факультету авіаційних і космічних систем професор Олександр Збруцький, директор Центру міжнародної освіти НТУУ «КПІ» професор Володимир Коваль, начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності департаменту міжнародного співробітництва НТУУ «КПІ» Андрій Шишолін,заступник директора науково-технічної бібліотеки НТУУ «КПІ» Зуєва Світлана, завідувач кафедри приладів та систем керування літальними апаратами Василь Лукомський, заступник декана факультету авіаційних і космічних систем Володимир Кришталь.

Були обговорені питання підготовки Меморандуму про стратегічне партнерство між НТУУ «КПІ» та Головним управлінням Китаю у справах іноземних спеціалістів,  отримання університетом ліцензії Головного управління Китаю   на підготовку та перепідготовку спеціалістів КНР в НТУУ «КПІ», сприяння Посольства КНР в Україні  створенню спільних навчально-наукових лабораторій НТУУ «КПІ» та китайських університетів, залученню китайського бізнесу до  спільних науково - інноваційних проектів.

Пан Чжан Вей  відвідав  факультет авіаційних і космічних систем  та ознайомився з науково- технічними розробками та досягненнями  його співробітників, напрямками та  рівнем підготовки спеціалістів, відвідав навчальні лабораторії факультету.

Пан Чжан Вей  високо оцінив здобутки НТУУ «КПІ», високий рівень проведення стажувань і підвищення кваліфікації китайських спеціалістів   та  висловив впевнення в подальшому розширенню та поглибленню співпраці між нашим університетом та провідними університетами Китаю.

Л.Стецюк,

провідний інженер каф. теоретичної механіки,

координатор міжнародних програм  ФАКС