Мiжнароднi новини

Школа на базі університету Овідіус, Румунія

20-31 липня 2015р. на базі технічного університету “Овідіус”, Констанца, Румунія, буде проходити Міжнародна літня школа на тему: Можливі інженерні програмні рішення для застосування в космосі нано-лабораторій та нано-супутників. Головуватиме на заняттях літньої школи буде румунський космонавт п. Думітру Прунаріу.

Захід розрахований на 10 днів з перервою на вихідні дні для поїздки на берег Чорного моря і в дельту Дунаю. Перші 5 днів будуть присвячені вступним курсам в першій половині дня і роботі в лабораторіях у другій. В наступні 5 днів будуть проходити змагання з комп’ютерного програмування, де студенти будуть розбиті на команди для розробки інноваційних програмних рішень для нано-лабораторій і нано-супутників.

Мережа університетів чорноморського регіону запрошує студентів КПІ взяти участь в цій літній школі.
Програма школи додається.